Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 25 marca 2011, 18:11

Kody do gry Crysis 2 (uruchomienie angielskiej wersji językowej w polskim wydaniu gry; ukryte bonusy) PC, X360, PS3

Triki do gry

URUCHOMIENIE ANGIELSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ W POLSKIM WYDANIU GRY

Wykonanie opisanych poniżej akcji pozwoli ci na uruchomienie angielskiej wersji językowej w polskim wydaniu gry Crysis 2. Warto zaznaczyć, iż otrzymamy w ten sposób pełną angielską edycję, bez możliwości wyświetlania polskich napisów.

Wykonuj kolejne kroki:

1) Odszukaj katalog, w którym zainstalowana została gra.

2) W głównym katalogu z zainstalowaną grą powinien znajdować się plik o nazwie system.cfg. Przystąp do jego edycji, wykorzystując do tego celu Notatnik.

3) Użyj wyszukiwarki Notatnika do odnalezienia linijki g_language. Domyślnie powinna ona mieć następującą wartość:

g_language = Polish

4) Dokonaj zamiany wartości Polish na English. Docelowo linijka g_language powinna wyglądać tak:

g_language = English

5) Zapisz zmiany w pliku system.cfg i uruchom grę.

UKRYTE BONUSY

Wykonywanie opisanych poniżej czynności pozwoli Ci na odblokowanie dostępu do ukrytych bonusów:

Tryb New Game+ – W celu odblokowania tego trybu musisz ukończyć całą kampanię dla pojedynczego gracza na dowolnym poziomie trudności. Nowo udostępniony tryb cechuje się koniecznością staczania trudniejszych walk, przy czym pozwala na zachowanie wszystkich zdobytych wcześniej upgrade’ów nano-pancerza.

Mini-gra – W celu odblokowania ukrytej mini-gry musisz w trakcie wyświetlania napisów końcowych 5 razy wcisnąć przycisk odpowiedzialny za strzał.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 25 marca 2011