Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Crysis 2 - Multiplayer DX9 - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Crysis 2 z gatunku Gry Akcji w wersji Multiplayer DX9 na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku1592,8 MB

pobrań25859

pobrań (7 dni)10

data aktualizacji1 marca 2011

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Crysis 2 demo Multiplayer  DX9 - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Crysis 2 to pierwszoosobowa strzelanina, w której ponownie przywdziewamy dający nadludzkie możliwości nanoskafander, by stanąć przeciwko hordom obcych najeźdźców. Stawką w tym starciu jest przyszłość naszej planety.

Akcja gry zaczyna się trzy lata po wydarzeniach, których świadkami byliśmy w pierwszej części. Przez ten czas obcy zadbali, by znaczna część naszej planety przeobraziła się w pole bitewne. Największe miasta świata, takie jak Rio de Janeiro, Londyn czy Tokio, stały się wyludnionymi ruinami, których ulicami władają sondy obcych, a niebo nad nimi patrolują masywne statki kosmiczne. Gracz zostaje rzucony w samo serce zrujnowanego Nowego Jorku, gdzie musi stawić czoło nie tylko potworom z innej planety, ale również wrogo nastawionym żołnierzom Crynet Ops Infantry.

Uwaga: Demo oferuje dwie mapy. Skyline – znaną z dema na konsolę Xbox 360 oraz Pier 17, która cechuje się otwartą przestrzenią i ograniczonymi możliwościami ukrywania się. Wraz z tymi lokacjami udostępnione zostały dwa tryby rozgrywki. Demo oferuje tylko obsługę bibliotek DirectX 9.

  • data aktualizacji: 1 marca 2011
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 1592,8 MB