Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 27 listopada 2009, 15:27

WET X360, PS3

Triki do gry

Nagrody za ukończenie gry

Ukończenie wszystkich etapów kampanii dla pojedynczego gracza pozwoli Ci na odblokowanie szeregu ciekawych bonusów, a mianowicie:

- wyzwań rozgrywanych na cmentarzysku

- wyzwania Points Count, w którym zabawa polega na uzyskiwaniu możliwie jak najlepszych wyników punktowych

- trybu Femme Fatal cechującego się bardzo wysokim poziomem trudności – ważne jest to, że grę musisz wcześniej ukończyć na wysokim (Fixer) poziomie trudności

- trybiu Golden Bullets, w którym pojedyncze trafienie lub uderzenie danego przeciwnika będzie równoznaczne z jego śmiercią

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 27 listopada 2009