Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 18 sierpnia 2009, 15:43

Kody do gry Resistance: Retribution PSP

Triki do gry

Połączenie gry z wersją na PS3

Podłączenie konsoli PSP do PlayStation 3 otwiera kilka nowych możliwości, niemniej musisz dysponować grą Resistance 2. Automatycznie uzyskasz dostęp do nowych danych wywiadu, zdolności oddychania pod wodą, unikalnej skórki, potężnej broni oraz trybu Infected Mode, w którym stopniowo regeneruje się zdrowie głównej postaci. Ponadto będziesz mógł skorzystać z pada konsoli PlayStation 3 do toczenia zmagań w Retribution.

Ukryte bronie

Wykonywanie przedstawionych poniżej czynności pozwala na odblokowanie ciekawych broni:

Granaty plazmowe – zbierz wszystkie akta z kategorii Secrets of the Maquis

HE .44 Magnum – zbierz 67 akt dla wywiadu (lub połącz się z konsolą PlayStation 3)

Longbow 1S-1K – zbierz wszystkie akta z kategorii Retribution

XR-004 Allure – zbierz wszystkie akta z kategorii Cloven Lore

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 18 sierpnia 2009