Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 1 sierpnia 2009, 17:45

Kody do gry Star Wars: The Force Unleashed X360, PS3

Triki do gry

Wykorzystanie błędu gry

Wykorzystanie błędu w konstrukcji gry może pozwolić Ci łatwo wzbogacić się o nieskończoną ilość sfer talentów, przydatnych w zapewnieniu rozwoju postaci. Wybierz dowolną misję z zadaniem opcjonalnym, którego wypełnienie staje się możliwe tuż po odblokowaniu jednego z checkpointów etapu. Przykładem może być ósma misja gry (Imperial Raxus Prime) i zadanie polegające na zniszczeniu wieżyczki z emiterem promienia ściągającego. Po zaliczeniu zadania opcjonalnego i zdobyciu punktów talentów możesz załadować ostatni checkpoint i ponownie je wypełnić. Uwaga! Trik działa wyłącznie na niespatchowanej wersji gry!

Łatwe pozyskiwanie punktów Mocy

Zauważ, że śmierć bohatera nie powoduje utraty zdobytych wcześniej punktów Mocy. Możesz to wykorzystywać i celowo popełniać samobójstwo po każdej większej bitwie. Najlepiej znaleźć sobie miejsce, w którym większa grupa wrogów pojawia się niedługo po odblokowaniu checkpointu.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 1 sierpnia 2009