Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 27 lipca 2009, 17:38

Fallout 3: Broken Steel (lokalizacje ciekawych broni) PC, X360

Triki do gry

Blaster obcych – Broń ta znajduje się w zbrojowni na drugim poziomie Mobilnej bazy.

Działo Tesli – Po dotarciu do Bazy lotniczej Adams zbadaj zawartość pobliskiej skrzyni z zaopatrzeniem.

Magnum Callahana – Musisz wybrać “złe” zakończenie, sprzymierzając się z Enklawą i niszcząc Cytadelę. Po dotarciu do Cytadeli i wyeliminowaniu członków Bractwa Stali wejdź do środka i zlokalizuj drzwi prowadzące do zbrojowni. Pistolet odnajdziesz w sejfie.

Ulepszone miotacze ognia – Wersję Rapid-Torch odnajdziesz na południowy-wschód od mobilnej platformy. Wersje Slo-Burn odnajdziesz zaś przy ciałach niektórych żołnierzy Enklawy oraz wewnątrz mobilnej bazy.

Ulepszony laser Gatlinga – Podczas eksploracji Mobilnej bazy możesz włamać się do zbrojowni, bądź też zlokalizować zbrojmistrza i odebrać mu tę giwerę.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 27 lipca 2009