Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 27 lipca 2009, 17:34

Ratchet & Clank: Size Matters PS2, PSP

Triki do gry

Odblokowanie cheatów

W celu odblokowania określonych kodów musisz najpierw zdobyć wymaganą ilość punktów umiejętności. Oto pełne zestawienie dostępnych ułatwień:

Bloom – 12 punktów

Duża głowa (Clank) – 3 punkty

Duża głowa (Ratchet) – 5 punktów

Duże głowy (wrogowie) – 14 punktów

Krowy – 24 punkty

Lustrzane odbicia poziomów – 10 punktów

Ogień – 7 punktów

Przełączanie broni – 16 punktów

Tryb Hardcore – 24 punkty

Wielki Clank – 1 punkt

Więcej dzwonków – 8 punktów

Wspięcie się na domek na drzewie – 25 punktów

Zamieszanie – 20 punktów

Zegar – 24 punkty

Odblokowanie skórek

W celu odblokowania nowych skórek postaci musisz wykonywać opisane poniżej czynności. Skórki możesz następnie podmienić z poziomu menu Specials. Oto lista dostępnych skórek:

Dan (tryb multiplayer) – ukończ dziesięć potyczek multiplayer bez utraty życia lub wygraj po pięć pojedynków z każdej grupy (Capture the Flag, Deathmatch, Iron Lombax)

Hiro (Ratchet) – zbierz dwie tytanowe śruby

Kanga (Ratchet) – zbierz dwie tytanowe śruby

Kapitan okrętu pirackiego – zbierz sześć tytanowych śrub

Ratchetzilla – zbierz sześć tytanowych śrub

Wakacje w tropikach – zbierz cztery tytanowe śruby

Łatwe zdobywanie punktów doświadczenia

Przedstawiona poniżej metoda pozwala na łatwe zdobywanie punktów doświadczenia. Udaj się do fabryki klonów. Musisz w tym miejscu pokonać klon Ratcheta oraz Mini Guny. Po wykonaniu tej akcji otwórz pobliskie drzwi i zlikwiduj dwa boty. Zauważ, że używana przez Ciebie broń została usprawniona. Możesz teraz zabić głównego bohatera, powrócić do ostatniego checkpointu i ponownie udać się do lokalizacji botów, tym razem już używając innej broni i omijając wspomnianych wcześniej przeciwników.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 27 lipca 2009