Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 13 lipca 2009, 17:53

The Sims 3 Wykorzystanie błędów gry PC

Triki do gry

Uwaga! Przedstawione poniżej triki odnoszą się do podstawowej wersji gry. Część z nich może stracić na ważności po zainstalowaniu nowych łatek do The Sims 3.

Pizza – Zamów pizzę przez telefon, ale nie odbieraj jej po przybyciu dostawcy na teren posiadłości. Sprzedawca powinien w rezultacie pozostawić opakowanie na ziemi. Pizzę możesz spożyć w dowolnej chwili, gdyż będzie nadawała się do zjedzenia nawet po upływie kilku dni.

Nabywanie umiejętności – Posadź Sima przed telewizorem i wybierz kanał telewizyjny, który pomoże mu w nabyciu dodatkowych umiejętności (np. stacja dla smakoszy podnosząca zdolności kulinarne). Po rozpoczęciu procesu nauki wybierz innego Sima i z pomocą tego samego telewizora załącz grę wideo. Zauważ, że pasek rozwoju umiejętności nie zniknie znad głowy pierwszego Sima po tym jak samoczynnie odejdzie od telewizora.

Używanie przedmiotów – Zakupione rzeczy możesz sprzedawać tego samego dnia po tej samej cenie. Możesz to wykorzystać do łatwego i darmowego nabywania umiejętności. Warto także korzystać z triku polegającego na zakupieniu szafki na książki, wybraniu książki niezbędnej do rozwoju umiejętności, położeniu tego obiektu na ziemi (poprzez anulowanie czynności) i sprzedaniu szafki.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 13 lipca 2009