Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 6 marca 2001, 12:06

Tony Hawk's Pro Skater 2 PC

Kody do gry:

Podnosi Stats do 10:

Zatrzymaj grę (pause), przytrzymaj na klawiaturze numerycznej 7 i naciskaj: spacja, V, B, C, V, strzałka do góry, strzałka w dół.

Turbo Mode:

Zatrzymaj grę (pause), przytrzymaj na klawiaturze numerycznej 7 i naciskaj: dół, C, V, prawo, góra, B, dół, C, V, prawo, Up, B.

Chudy Skater:

Zatrzymaj grę (pause), przytrzymaj na klawiaturze numerycznej 7 i naciskaj: spacja, spacja, spacja, spacja, C, spacja, spacja, spacja, spacja, C, spacja, spacja, spacja, spacja, C.

Gruby Skater:

Zatrzymaj grę (pause), przytrzymaj na klawiaturze numerycznej 7 i naciskaj: spacja, spacja, spacja, spacja, lewo, spacja, spacja, spacja, spacja, lewo, spacja, spacja, spacja, spacja, lewo.

Licznik Full:

Zatrzymaj grę (pause), przytrzymaj na klawiaturze numerycznej 7 i naciskaj: spacja, V, B, B, góra, lewo, V, C.

Jetpack Mode:

Zatrzymaj grę (pause), przytrzymaj na klawiaturze numerycznej 7 i naciskaj: góra, góra, góra, góra, C, V, ,góra , góra, góra, góra, C, V, góra, góra, góra, góra.

Zatrzęsie ekranem, wtedy wróć do gry.

Blood Mode:

Zatrzymaj grę (pause), przytrzymaj na klawiaturze numerycznej 7 i naciskaj: prawo, góra, C, V.

Cheat Mode:

Zatrzymaj grę (pause), przytrzymaj na klawiaturze numerycznej 7 i naciskaj: spacja, spacja, spacja, C, V, góra, dół, lewo, góra, C, V, spacja, V, B, spacja, V, B.

Zatrzęsie ekranem. Następnie wybierz "End Run" opcje z pause menu. Wszystkie cheaty, FMV, skaters będą odblokowane.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 6 marca 2001