Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 31 lipca 2021, 12:47

Kody do gry Diablo (triki) PC

Wstęp

Diablo to opracowany przez studio Blizzard Entertainment kultowy hac'n'slash. Jego akcja toczy się w antastycznym świecie Sanktuarium, a konkretnie do miasteczka Tristram. Jako jeden z kilku bohaterów różniących się umiejętnościami i stylem gry stajemy do walki ze złem, w tym tytułowym panem ciemności, czyli Diablo. Zabawa polega na przebijaniu się przez hordy przeciwników, rozwijaniu swojego awatara i zbieraniu coraz potężniejszych przedmiotów.

Triki do gry

Duplikacja przedmiotów

Rzuć na ziemię przedmiot, który chcesz zduplikować. Odejdź od niego odrobinę i otwórz ekwipunek. Kliknij na upuszczony fant i szybko najedź na kursorem na któryś z niepotrzebnych Ci przedmiotów (może być nawet jedna moneta oddzielona uprzednio od pozostałych). Gdy twoja postać zatrzyma się przed docelowym przedmiotem, nastąpi małe opóźnienie zanim zostanie on umieszczony w twoim ekwipunku. Tak więc, zaraz po tym jak postać się zatrzyma, kliknij na rzecz przeznaczoną do poświęcenia. Gdy zrobisz to w odpowiedni sposób, będziesz trzymał pożądany przedmiot, a jego kopia pojawi się w ekwipunku.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 31 lipca 2021