Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 3 października 2020, 18:25

Among Us (bonusowe przedmioty z Bożego Narodzenia) PC, AND, iOS

Wstęp

Among Us jest stworzoną przez studio Innersloth dwuwymiarową produkcją kładącą nacisk na rywalizację wieloosobową przez sieć, wyróżniającą się specyficzną, rysunkową oprawą wizualną. W trakcie zabawy wcielamy się w kosmonautów, których zadaniem jest przygotowanie statku kosmicznego do odlotu. Wykonanie tego zadania wymaga ścisłej współpracy. Utrudnieniem jest fakt, że w grupie znajdują się sabotażyści próbujący zniweczyć wszelkie starania pozostałych graczy.

Triki do gry

Bonusowe przedmioty z Bożego Narodzenia

Musisz ustawić w systemie datę na 24 grudnia 2019 roku na godzinę 23:59. Rozpocznij grę i odczekaj minimum minutę. W ten sposób powinieneś odblokować specjalne przedmioty na Boże Narodzenie.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 3 października 2020