Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 11 lipca 2020, 14:25

Darkest Dungeon (postacie osób z Kickstartera) PC

Wstęp

Darkest Dungeon to wymagająca gra RPG. W produkcji kierujemy drużyną śmiałków przemierzających ruiny starego zamku, w których czai się zło.

Kody do gry

W mieście kliknij na Karetę i wciśnij klawisz Enter. W przywołanym w ten sposób oknie możesz wpisywać imiona bohaterów stworzonych przez osoby, które wsparła tytuł na Kickstarterze, by móc skorzystać z jego usług. Ich pełną listę znajdziesz w tym miejscu.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 11 lipca 2020