Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 15 marca 2020, 19:22

Pokemon Mystery Dungeon: Rescue Team DX (triki) Switch

Wstęp

Pokemon Mystery Dungeon: Rescue Team DX jest przeznaczonym na konsolę Nintendo Switch remakiem pierwszej odsłony serii turowych gier RPG, za który odpowiada studio Spike Chunsoft. W trakcie zabawy obejmujemy kontrolę nad przemienionym w Pokemona człowiekiem, który wraz z innymi słynnymi kieszonkowymi stworkami stara się ocalić świat przed grożącą mu katastrofą. W trakcie rozgrywki wykonujemy różne zadania, zwiedzamy pół-losowo generowane podziemia, lasy i inne lokacje oraz toczymy emocjonujące walki zrealizowane w systemie turowym, za które otrzymujemy punkty doświadczenia i rozwijamy umiejętności naszych podopiecznych.

Triki do gry

Statuy Pokemonów

Wraz ze wzrostem rangi twojej drużyny, z lewej strony tablicy biuletynowej zaczną pojawiać się statuy Pokemonów. Gdy uda ci się odblokować dany pomnik, odpowiadający mu stworek zacznie pojawiać się w różnych lokacjach i będziesz mógł go przyłączyć do ekipy.

Statua

Jak odblokować?

Bonsly

Osiągnij rangę Bronze.

Lucario

Osiągnij rangę Ultra.

Mime Jr.

Osiągnij rangę Gold.

Weavile

Osiągnij rangę Diamond.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 15 marca 2020