Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 3 listopada 2019, 13:36

Kody do gry Tenchu 2: Birth of the Stealth Assassins (triki) PS1

Wstęp

Tenchu 2: Birth of the Stealth Assassins jest kolejną odsłoną cyklu gier akcji TPP od studia Acquire. Tytuł stanowi prequel poprzedniej części. Przenosi nas on do feudalnej Japonii, gdzie jako wojownicy Rikimaru i Ayame musimy zmierzyć się ze złą Lady Kagami i ich dawnym przyjacielem, Tatsumaru, który w wyniku poważnej rany odniesionej podczas jednej z potyczek traci pamięć i łączy siły z wrogami. W trakcie zabawy możemy wcielić się w trzy postaci różniące się umiejętnościami i wykonywać szereg zadań polegających na infiltracji określonych lokacji oraz cichej eliminacji wrogów.

Triki do gry

Odblokowanie Tatsumaru

Aby odblokować Tatsumaru jako grywalną postać, ukończ grę zarówno jako Rikimaru, jak i Ayame.

Castle Tileset

Ukończ grę jako wszystkie trzy dostępne postacie, aby odblokować Castle Tileset w edytorze misji.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 3 listopada 2019