Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 14 października 2019, 12:58

Ghostbusters: The Video Game Remastered (triki) PC, PS4, XONE, Switch

Wstęp

Ghostbusters: The Video Game Remastered jest przygotowaną przez studio Saber Interactive odświeżoną wersją przygodowej gry akcji TPP z 2009 roku, opartej na licencji popularnej serii filmowej. W produkcji wcielamy się w nowego członka tytułowych Pogromców duchów i musimy uporać się z plagą upiornych maszkar zagrażających mieszkańcom Nowego Jorku. Zabawa polega na łapaniu różnych astralnych bytów, zarówno pomniejszych, jak i tych najpotężniejszych, za pomocą protonowego plecaka połączonego ze specjalnym karabinem, którego wraz z postępami w historii możemy ulepszać.

Triki do gry

Rzeczy do odblokowania

Rzecz

Jak odblokować?

Kombinezon Ghostbusters II Charcoal

Ukończ grę na poziomie trudności Experienced (normalnym).

Gold Proton Pack

Ukończ grę na poziomie trudności Professional (trudny).

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 14 października 2019