Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 28 lipca 2019, 13:21

Dragon Quest Builders 2 (nieskończone zasoby; Echo Lute) PS4, Switch

Wstęp

Dragon Quest Builders 2 jest kontynuacją spin-offa popularnej serii jRPG-ów od firmy Square Enix. Gracze wcielają się w niej w obdarzonego mocą kreacji bohatera, którego zadaniem jest odbudowanie cywilizacji i stawienie czoła siłom ciemności siejącym spustoszenie w fantastycznej krainie Alefgard. Zabawa polega nie tylko na walce z niebezpiecznymi przeciwnikami i rozwijaniu swoich umiejętności, ale również gromadzeniu surowców, tworzeniu przedmiotów i wznoszeniu różnych konstrukcji, w tym potężnych warowni czy nawet całych miast.

Triki do gry

Nieskończone zasoby

„Nieskończone zasoby”, które odblokowujesz podczas ekspedycji na wyspie, działają w każdym miejscu, nawet na terenach związanych z historią. Znacznie ułatwia to wykonywanie misji fabularnych.

Echo Lute

Jeśli masz problem z odnalezieniem jakiegoś surowca z listy, użyj Echo Flute. Wskaże ci on miejsce, w którym znajdziesz pierwszy nieodhaczony element ze spisu. Uwaga! Sztuczka nie dotyczy zwierząt.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 28 lipca 2019