Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 28 kwietnia 2019, 14:35

Genital Jousting (kody) PC

Wstęp

Genital Jousting to niezależna gra zręcznościowa stworzona przez studio Free Lives. Głównym bohaterem tytułu jest... penis o imieniu John, który musi znaleźć sobie odpowiednią partnerkę na zjazd absolwentów. Prócz kampanii fabularnej produkcja oferuje również szereg innych trybów, jak wyścigi czy zaganianie jamników do zagrody, które doskonale sprawdzają się jako rozrywka na imprezach.

Kody do gry

W trakcie zabawy wpisz słowo cheat i naciśnij jeden z poniższych klawiszy. Uwaga! Kody działają wyłącznie w trybie jednoosobowym.

 1. Delete – wszystkie osiągnięcia
 2. F3 – podwójna prędkość
 3. F2 – większa prędkość
 4. 1 – przejdź do aktu 1
 5. 2 – przejdź do aktu 2
 6. 3 – przejdź do aktu 3
 7. N – przejdź do następnego montażu
 8. PageDown – przejdź do następnej sceny
 9. M – przejdź do poprzedniego montażu
 10. PageUp – przejdź do następnej sceny
 11. F1 – zwolnione tempo
 12. F4 – super prędkość
 13. P – przełącz wygląd protagonisty

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 28 kwietnia 2019