Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 24 marca 2019, 21:35

Devil May Cry 5 (rzeczy do odblokowania i usunięcie limitu zakupu kul) PC, PS4, XONE

Wstęp

Devil May Cry 5 jest kolejną odsłoną popularnego cyklu slasherów od firmy Capcom. W grze wcielamy się w pół człowieka-pół demona Dantego, znanego z czwartej części Nera i tajemniczego V, którzy muszą rozwiązać problem nienaturalnego, gigantycznego drzewa, które wyrosło w Red Grave City i wysysa krew z jego mieszkańców. Zabawa skupia się na pokonywaniu fragmentów zręcznościowych i eliminowaniu za pomocą broni palnej i mieczy hord demonów – im efektowniej, tym lepiej.

Triki do gry

Poziomy trudności

Poziom

Jak odblokować?

Son of Sparda

Ukończ grę na poziomie devil hunter

Dante Must Die

Ukończ grę na poziomie Son of Sparda

Heaven or Hell

Ukończ grę na poziomie Dante Must Die

Hell and Hell

Ukończ grę na poziomie Dante Must Die

Irregular Full Custom

Ukończ grę na poziomie Son of Sparda, a odblokujesz umiejętność Irregular Full Custom, którą możesz wykupić Dantemu. Umożliwia ona wyekwipowanie wszystkich broni naraz, łącznie z trzema wersjami miecza i dwoma wersjami pistoletu.

Super postacie

Aby odblokować super wersje Dantego, Nera i V, ukończ grę na poziomie Son of Sparda.

Kostium EX

Podczas walki Nera na napisach musi ci pójść tak dobrze, by pojawiła się Hell Judecca, którą zabij. Nico powinna cię skomplementować. Odblokujesz w ten sposób kostium EX dla V.

Usunięcie limitu zakupu kul

Gdy ukończysz grę na poziomie Son of Sparda, usunięty zostanie limit zakupu czerwonych kul z ekranu personalizacji postaci. Pamiętaj jednak, że z zakupem każdej cena będzie rosła.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 24 marca 2019