Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 3 marca 2019, 11:48

Jak and Daxter: Zaginiona Granica (triki) PS2, PSP

Wstęp

Jak and Daxter: Zaginiona Granica jest kolejną odsłoną popularnego cyklu gier zręcznościowych. Tym razem tytułowi bohaterowie muszą uratować umierający świat, w którym zaczyna brakować życiodajnej energii Eco. W misji pomoże im przyjaciółka, Keira. Model zabawy w Zaginionej Granicy nie różni się specjalnie od poprzednich części – wraz z protagonistami przemierzamy kolejne lokacje, walczymy z przeciwnikami, pokonujemy sekwencje platformowe i rozwiązujemy zagadki logiczne. Urozmaicaniem jest możliwość objęcia sterów kilku różnych maszyn latających.

Triki do gry

Jaguar

Ukończ grę, a odblokujesz szóstą maszynę latającą o nazwie Jaguar. Aby z niej skorzystać, musisz odnaleźć pięć części. Pierwsza znajduje się na krawędzi pod wyspą, druga w pobliżu strefy lądowania, trzecia w okolicach starego posągu za fantomowym ostrzem w okolicach dalekiego spadku, czwarta w kanionie w pobliżu bazy lotniczej, a piąta niedaleko pomnika na północ od strefy zero.

Odblokowywanie modyfikatorów

Gdy ukończysz grę po raz pierwszy, odblokowana zostanie możliwość kupna dwóch modyfikatorów – obrażeń i ognia.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 3 marca 2019