Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 6 stycznia 2019, 22:35

Kody do gry Borderlands: The Pre-Sequel! (poziom Mario w Tycho's Ribs) PC, X360, PS3

Wstęp

Borderlands: The Pre-Sequel! to jedna z odsłon popularnej serii strzelanek z elementami RPG. Tym razem akcja rozgrywa się przed wydarzeniami przedstawionymi w dwójce, ale po tych ukazanych w pierwszej części cyklu.

Triki do gry

Poziom Mario w Tycho's Ribs

W Tycho's Ribs, tuż przed wejściem do jaskini prowadzącej w kierunku armaty, skręć w lewo. Powinieneś natrafić na windę. Stań w niej i poczekaj, aż zabierze cię do góry. W ten sposób znajdziesz się na poziomie Mario.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 6 stycznia 2019