Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 16 grudnia 2018, 14:04

CSR Racing (triki) AND, iOS, WP

Wstęp

CSR Racing jest symulatorem wyścigów typu drag, przeznaczonym na urządzenia mobilne. Za jej stworzenie odpowiada studio NaturalMotion. W grze możemy zasiąść za kierownicą ponad setki licencjonowanych samochodów (do wyboru są pojazdy takich marek, jak Ferrari, McLaren, Bugatti czy Aston Martin) i stanąć do rywalizacji z innymi na krótkich, prostych odcinkach drogi. Nie mamy jednak pełnej kontroli nad maszyną. Naszym zadaniem jest jedynie zmiana biegów na wyższe w odpowiednich momentach i płynne nabieranie prędkości.

Triki do gry

Perfekcyjny start

Nie wciskaj gazu do dechy przed początkiem odliczania do startu. Zamiast tego staraj się delikatnie nim manewrować, by wskazówka obrotów silnika znalazł się w optymalnym miejscu. Będziesz wiedział, kiedy to nastąpi, ponieważ kontrolka zmiany biegów zmieni kolor na zielony. Gdy licznik będzie wskazywał 1, zwolnij przycisk odpowiedzialny za gazowanie, a twój samochód ruszy w sposób perfekcyjny.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 16 grudnia 2018