Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 13 maja 2003, 15:12

Blitzkrieg PC

Podczas rozgrywki naciśnij klawisz tyldy [~] (w niektórych wersjach gry należy nacisnąć klawisz [F12]) a następnie wpisz jeden z poniższych kodów:

@Password( "Panzerklein" ) - aktywuje cheaty

@God(0,1) - God Mode

@Win(0) - zwycięstwo

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 13 maja 2003

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
02.06.2009 15:45
von Lewinski
1
Junior

Trzeba powiedzieć, iż tylko tutaj znalazłem info o używaniu [F12] zamiast tyldy. Odkryłem jednak, iż o jednym kodzie nie wspomniano nigdzie, osobiście go odkryłem:
@God(0,2) - niszczenie wszelkich obiektów jednym strzałem.
Ostrzegam jednak, iż czołgi gracza po wpisaniu tego zostają z nieznanych (niewynikających z realiów gry) przyczyn zniszczone.