Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 1 czerwca 2018, 16:35

Kody do gry Agony (triki) PC, PS4, XONE

Wstęp

Agony jest stworzonym przez bydgoskie studio Madmind survival horrorem. Gracze wcielają się w nim w bohatera, który trafia do piekła. Cierpi on na amnezję, zatem nie pamięta, kim jest, ani czym zasłużył sobie na taki los. Jego cel jest prosty – wydostać się z domeny szatana i dowiedzieć się, co takiego uczynił za życia. Nie będzie to jednak proste. Na jego drodze staną bowiem potężne demony i szereg zagadek logicznych.

Triki do gry

Jak odblokować wszystkie zakończenia?

Agony posiada siedem różnych zakończeń. Oto, jak odblokować wszystkie z nich:

  1. Zwykłe zakończenie - ukończ grę i pokonaj ostatniego bossa na dodatkowym poziomie.
  2. Złe zakończenie - zabij 70 postaci i przejdź przez Katedrę na poziomie czwartym.
  3. Chore zakończenie – przenieś się do lokacji Mushroom Mind i pozostań w niej w bezruchu przez 5 minut.
  4. Zakończenie Bafometa - pokonaj Bafometa na poziomie pierwszym i odnajdź jego trójwymiarową statuetkę w The Fractal Forest (lub zakup ją w menu za punkty wiedzy). Teraz możesz przenieść się do lokacji Mushroom Mind i odblokować zakończenie.
  5. Dobre zakończenie – odnajdź wszystkie 4 anioły (po jednym na każdym poziomie), a następnie przenieś się na poziom drugi.
  6. Zakończenie trybu sukuba – ukończ grę, by odblokować tryb sukuba. Gdy go uruchomisz, będziesz mógł przejść kampanię jako ten demon.
  7. Zakończenie Nimroda – ukończ grę jako sukub i odblokuj złe zakończenie. Podczas kolejnego podejścia do kampanii dostań się do piwnic Katedry. Tam odnajdź wszystkie części złotego posągu. Ponadto musisz zebrać tzw. Garments of Adam (są one w posiadaniu męczenników) oraz ukończyć główną linię fabularną.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 1 czerwca 2018