Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 14 maja 2018, 11:22

Kody do gry Quantum Break (triki) PC, XONE

Wstęp

Quantum Break jest stworzoną przez studio Remedy (Max Payne, Alan Wake) grą akcji, która stanowi interesujące połączenie trzecioosobowej strzelanki i zrealizowanego z rozmachem serialu aktorskiego. Główną atrakcją tytułu jest możliwość manipulacji czasem.

Triki do gry

Łatwe zdobycie osiągnięcia Everybody Gather Around

W pierwszej części drugiego aktu, po przejściu przez drzwi natychmiast ujrzysz trzech przeciwników odwróconych plecami do bohatera. Skorzystaj z umiejętności Time Blast, zaszarżuj na nich i uderz wszystkich jednocześnie.

Jak zdobyć osiągnięcie Spreading Ripples?

W drugiej części aktu pierwszego wejdź w interakcję z białą tablicą znajdującą się po prawej stronie laboratorium. Następnie w epilogu tego rozdziału, zatytułowanym Junction, jako Paul Serene musisz podnieść figurkę kozła, znajdującą się na skrzyni na prawo od dziewczyny. W ten sposób nie tylko odblokujesz osiągnięcie Spreading Ripples, ale również obejrzysz nowe sceny w pierwszym epizodzie serialu - Monarch Solution.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 14 maja 2018