Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 20 marca 2018, 09:58

Kody do gry Ryse: Son of Rome (triki) PC, XONE

Wstęp

Ryse: Son of Rome to slasher przygotowany przez studio Crytek. Podczas zabawy poznajemy losy centuriona Mariusa Titusa, któremu barbarzyńcy zabili rodzinę.

Triki do gry

Doświadczenie

Rozpocznij trzecią misję Trial By Fire i ustaw bonusowe doświadczenie (prawo na d-padzie). Dotrzyj do punktu, w którym statki zaczną się rozbijać o brzeg. W tym miejscu możesz dowoli „farmić” doświadczenie. Im wyższy poziom trudności ustawiłeś, tym więcej punktów otrzymasz.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 20 marca 2018