Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 8 marca 2018, 09:38

Obcy: Izolacja (kody) PC

Wstęp

Alien: Isolation (Obcy: Izolacja) to survival horror oparty na słynnej filmowej serii. Rozgrywka w dużej mierze polega na ukrywaniu się przed przemierzającym stację kosmiczną obcym.

Kody do gry

Brak wprowadzenia

Wejdź do folderu „\Steam\SteamApps\commonAlien Isolation\DATA\UI\MOVIES” i przenieś z niego widoczne poniżej komendy do innego pliku. Jeżeli będziesz chciał przywrócić wprowadzenie, to po prostu wklej je z powrotem do oryginalnego pliku.

AMD_IDENT.USM

CA_IDENT.USM

FOX_IDENT.USM

Zmiana FOV

Edytorem tekstu otwórz plik „ENGINE_SETTINGS.XML”, znajdujący się w katalogu „\Steam\SteamApps\commonAlien Isolation\DATA”. Znajdź widoczne poniżej komendy i zmień liczbę 75 na dowolną powyżej 100.

setting name=”Field Of View”

quality name=”47" float=”47.0" precedence=”7"

quality name=”50" float=”50.0" precedence=”6"

quality name=”55" float=”55.0" precedence=”5"

quality name=”60" float=”60.0" precedence=”4"

quality name=”65" float=”65.0" precedence=”3"

quality name=”70" float=”70.0" precedence=”2"

quality name=”75" float=”75.0" precedence=”1"

/setting

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 8 marca 2018

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz