Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 20 lutego 2018, 11:44

Borderlands: The Pre-Sequel! (łatwe doświadczenie i kupowanie broni) PC, X360, PS3

Wstęp

Borderlands: The Pre-Sequel! to jedna z odsłon popularnej serii strzelanek z elementami RPG. Tym razem akcja rozgrywa się przed wydarzeniami przedstawionymi w dwójce, ale po tych ukazanych w pierwszej części cyklu.

Triki do gry

Łatwe doświadczenie

Zacznij misję „Let's Build a Robot Army” i dotrzyj do momentu, w którym działka mają pozbyć się Scavenów. Upewnij się, że masz dużo amunicji i zacznij zabijać wrogów, starając się nie dawać zbyt wielu okazji do zabójstw działkom. Gdy zaliczą one 12 killi, misja się zakończy, więc gdy działka będą mieć na swoim koncie około 10 zabójstw, daj pauzę i wybierz opcję „Save And Quit. Następnie wczytaj zapisaną grę i zabijaj wrogów dalej. Czynność powtarzaj do woli.

Kopiowanie broni

Podczas gry ze znajomym zapisz postępy. Następnie daj koledze wybraną broń i wyjdź z gry bez zapisywania. Znajomy będzie mógł zatrzymać broń, a Ty, po wczytaniu save’a także będziesz ją posiadał.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 20 lutego 2018