Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

God of War III - poradnik do gry

God of War III - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Garść porad do God of War III | Podstawy i porady poradnik God of War III

1 - Garść porad do God of War III | Podstawy i porady - God of War III - poradnik do gry
  • Podczas przechodzenia gry napotkasz wiele skrzyń uzupełniających stan zdrowia i magii. Jeśli nie będziesz potrzebować wzmocnienia, nie otwieraj ich, gdyż często może się zdążyć tak, że będziesz koło nich przechodzić raz jeszcze i wtedy przydadzą Ci się nieco bardziej.
  • Walcząc łukiem Apolla bądź świadom, że zapalając jednego słabszego przeciwnika, możesz spowodować reakcję łańcuchową i cała grupa blisko stojących obok siebie napastników stanie w płomieniach (jest to jeden szybki atak, który zaowocować może wielkimi obrażeniami).
  • Podczas gry zdobędziesz cztery podstawowe bronie (zmieniać je będziesz za pomocą strzałek). Nie przywiązuj się do jednej broni na stałe (jak to miało miejsce we wcześniejszych odsłonach serii), tylko przełączaj się pomiędzy nimi, dostosowując się do sytuacji dziejącej się na ekranie (czytając poradnik znajdziesz dokładne informacje, w którym momencie wyjąć jaki oręż).
  • Przed rozpoczęciem rozgrywki wybierz odpowiedni dla siebie poziom trudności ze świadomością, że jeśli podczas zabawy zginiemy kilkakrotnie w jednym miejscu, gra zapyta nas o pozwolenie obniżenia go (bez późniejszej możliwości powrotu do wcześniej wybranego).
  • W stosunku do poprzednich części trylogii, zmianie uległ sposób prezentowania przycisków wymagających wciśnięcia podczas Quick Time Event. Teraz symbol guzika pojawiać się będzie po analogicznej (do ułożenia na padzie) stronie ekranu. Ułatwia to interakcję i pozwala na oglądanie scenek, zamiast obserwowania zmieniających się symboli.
  • Bardzo często odpalenie specjalnego ataku (pod R2) służyć może jako uniwersalny unik, skuteczny w każdej sytuacji. W trakcie specjalnego ataku nie możesz bowiem zostać trafionym. Korzystaj z tej możliwości w sytuacjach największego zagrożenia.