Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

God of War III - poradnik do gry

God of War III - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kuźnia (2) | Opis przejścia God of War III poradnik God of War III

Nim jednak tam dotrzesz, zostaniesz zaatakowany przez stado nieumarłych psów - Kuźnia (2) | Opis przejścia God of War III - God of War III - poradnik do gry

Nim jednak tam dotrzesz, zostaniesz zaatakowany przez stado nieumarłych psów. Te zawsze występują w grupach i nigdy nie stanowią zagrożenia. Ich głównym atutem jest ilość, a najczęstszym atakiem przywalenie Cię swoim ciężarem. Jeśli do tego dojdzie, szybko ruszaj lewą gałką, by się wyswobodzić. W trakcie walki stosuj szybkie ataki obszarowe (L1 + kwadrat), zamiast tych mocniejszych (pod trójkątem).

Wróć do okrągłej "klatki" i przestaw ja tak, by móc odblokować zarośnięte przejście [PS] . Przejdź przez nie, by znów znaleźć się na bardziej otwartej przestrzeni.

1 - Kuźnia (2) | Opis przejścia God of War III - God of War III - poradnik do gry
Przejdź dostępna ścieżką do jej samego końca, nie oczekując żadnych starć, a dojdzie do scenki, podczas której wejdziesz w posiadanie nowej broni - KLINGI OLIMPU - Kuźnia (2) | Opis przejścia God of War III - God of War III - poradnik do gry

Przejdź dostępna ścieżką do jej samego końca, nie oczekując żadnych starć, a dojdzie do scenki, podczas której wejdziesz w posiadanie nowej broni - KLINGI OLIMPU .

Pozwoli Ci ona na odpalanie specjalnego, czasowego ataku, który naładujesz zbierając złote kule, bądź walcząc z przeciwnikami - Kuźnia (2) | Opis przejścia God of War III - God of War III - poradnik do gry

Pozwoli Ci ona na odpalanie specjalnego, czasowego ataku, który naładujesz zbierając złote kule, bądź walcząc z przeciwnikami. W pełni naładowany atak, to tylko kilka sekund szarży, więc stosuj go na najmocniejszych przeciwników i to w momentach, w których będziesz pewny, że zdołasz zaatakować kilkoma uderzeniami.

Dalsza droga prowadzić będzie w kierunku miejsca, który odwiedziłeś na początku wizyty w Hadesie - Kuźnia (2) | Opis przejścia God of War III - God of War III - poradnik do gry

Dalsza droga prowadzić będzie w kierunku miejsca, który odwiedziłeś na początku wizyty w Hadesie. Po drodze miniesz miejsce, w którym znajdziesz cztery skrzynie z doświadczeniem (o ile nie zebrałeś ich wcześniej).

2 - Kuźnia (2) | Opis przejścia God of War III - God of War III - poradnik do gry
Po dotarciu do skalistych platform (wykonując dwa skoki wymagające wystrzelenia łańcuchów) będziesz mieć możliwość zapisania rozgrywki - Kuźnia (2) | Opis przejścia God of War III - God of War III - poradnik do gry

Po dotarciu do skalistych platform (wykonując dwa skoki wymagające wystrzelenia łańcuchów) będziesz mieć możliwość zapisania rozgrywki. Dalsza droga prowadzi w kierunku wcześniej zablokowanych wrót. Podejdź do nich i podpal zarośla.

W ten sposób zbudzisz dwa duże cerbery, śpiące po obu stronach przejścia. Walka z nimi nie należy do wymagających. Odnosząc zwycięstwo, wchodzimy do pałacu.

Trzygłowe potwory atakować będą za pomocą pojedynczego strzału (z możliwością skontrowania blokiem i odesłania kontr-pocisku) oraz łapami, gdy zbliżysz się do nich - Kuźnia (2) | Opis przejścia God of War III - God of War III - poradnik do gry

Trzygłowe potwory atakować będą za pomocą pojedynczego strzału (z możliwością skontrowania blokiem i odesłania kontr-pocisku) oraz łapami, gdy zbliżysz się do nich. Z uwagi na to, że nie należą do najszybszych, możesz szybko podbiegać, atakować i wycofywać się.

Aby ich unicestwić, musisz odpalić QTE aż trzy razy (po razie na głowę). W przypadku dwóch pierwszych wystarczy, że wciśniesz jeden podstawowy guzik. Finałowy atak nie wymaga interakcji.