Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Machinarium - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Machinarium - poradnik do gry

Machinarium - poradnik do gry

Podróż po surrealistycznym świecie. Poradnik do gry Machinarium zawiera bardzo szczegółowy opis przejścia. Podzielony został na 20, czysto umownych „scen”, na których rozgrywa się akcja.

Poradnik do gry Machinarium zawiera bardzo szczegółowy opis przejścia. Podzielony został na 20, czysto umownych "scen", na których rozgrywa się akcja. Na każdym z załączonych obrazków zaznaczono rzeczy istotne, na które z jakiegoś powodu należy zwrócić uwagę. Na końcu umieszczona została tzw. Księga Rozwiązań,. czyli zebrane w jednym miejscu porady, wyciągnięte prosto z gry. Otrzymujemy więc niejako dwa opracowania, ale zaznaczyć należy, że rzeczona księga zbyt dokładna nie jest, a panujący w niej chaos skutecznie rozmywa jakąkolwiek chronologię przedstawionych zdarzeń.

Każdy z przedmiotów, które zabierzemy do swojego inwentarza, oznaczono kolorem zielonym . Odpowiednio - użycie przedmiotu pozostającego w naszym posiadaniu to kolor niebieski . Kiedy natomiast musimy przycisnąć, lub po prostu poruszyć jakiś element otoczenia, zobaczymy kolor pomarańczowy . Ostatnią barwą z którą się spotkamy jest czerwony , symbolizujący użycie jednego przedmiotu z ekwipunku na drugim (połączenie). Jeśli natomiast zobaczymy zwykłe pogrubienie, to jest to jakaś istotna informacja.

Terrag (www.gry-online.pl)

Informacje o Machinarium - poradnik do gry

Autor : Terrag

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 25, ilustracje: 145 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Machinarium - poradnik do gry