Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Machinarium - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Machinarium - poradnik do gry

Machinarium - poradnik do gry

Podróż po surrealistycznym świecie. Poradnik do gry Machinarium zawiera bardzo szczegółowy opis przejścia. Podzielony został na 20, czysto umownych „scen”, na których rozgrywa się akcja.

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Poradnik do gry Machinarium zawiera bardzo szczegółowy opis przejścia. Podzielony został na 20, czysto umownych "scen", na których rozgrywa się akcja. Na każdym z załączonych obrazków zaznaczono rzeczy istotne, na które z jakiegoś powodu należy zwrócić uwagę. Na końcu umieszczona została tzw. Księga Rozwiązań,. czyli zebrane w jednym miejscu porady, wyciągnięte prosto z gry. Otrzymujemy więc niejako dwa opracowania, ale zaznaczyć należy, że rzeczona księga zbyt dokładna nie jest, a panujący w niej chaos skutecznie rozmywa jakąkolwiek chronologię przedstawionych zdarzeń.

Każdy z przedmiotów, które zabierzemy do swojego inwentarza, oznaczono kolorem zielonym . Odpowiednio - użycie przedmiotu pozostającego w naszym posiadaniu to kolor niebieski . Kiedy natomiast musimy przycisnąć, lub po prostu poruszyć jakiś element otoczenia, zobaczymy kolor pomarańczowy . Ostatnią barwą z którą się spotkamy jest czerwony , symbolizujący użycie jednego przedmiotu z ekwipunku na drugim (połączenie). Jeśli natomiast zobaczymy zwykłe pogrubienie, to jest to jakaś istotna informacja.

Terrag (www.gry-online.pl)

Autor Poradnika

Terrag


Informacje o Machinarium - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 25, ilustracje: 145 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Machinarium - poradnik do gry