Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 10 - poradnik do gry

FIFA 10 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Juniorzy i poszukiwanie talentów | Zostań gwiazdą w FIFA 10 poradnik FIFA 10

Juniorzy i poszukiwanie talentów

Każdy klub ma szkółkę juniorów (Gabinet / Szkółka juniorów ) oraz możliwość poszukiwania talentów (Gabinet / Poszukiwania talentów ). Zadaniem obu tych działów jest odnajdywanie młodych i zdolnych piłkarzy. Nie możesz jednak liczyć na to, że nagle odnajdziesz 18 letniego piłkarza, który od razu stanie się gwiazdą. Młode talenty musisz powoli wprowadzać do gry. Na początku wystawiaj takich zawodników na kilkanaście, kilkadziesiąt minut meczu. Pożytek z nich będziesz miał po kilku sezonach. Mogą okazać się wtedy na tyle dobrzy, żeby mieć szansę "wygryźć" kogoś z pierwszego składu, albo na tyle cenni, że opłaci się ich sprzedać.

Najważniejszym czynnikiem wpływającym na to czy danego zawodnika znalezionego przez łowcę talentów lub uczącego się w szkółce piłkarskiej warto przyjąć do drużyny i podpisać z nim kontrakt jest "Wykres rozwoju". Znajdziesz go w danych piłkarza. Pokazuje on jakie są prognozy rozwoju zawodnika na kolejne lata.

Za młodych piłkarzy w Twoim klubie odpowiada łowca talentów (Gabinet / Usprawnienia kadry ) - Juniorzy i poszukiwanie talentów | Zostań gwiazdą w FIFA 10 - FIFA 10 - poradnik do gry

Za młodych piłkarzy w Twoim klubie odpowiada łowca talentów (Gabinet / Usprawnienia kadry ). Inwestycja w niego spowoduje możliwość znalezienia lepszych zawodników, a także pozwoli na zobaczenie większej ilości danych o zawodnikach oraz większą ilość sezonów na "wykresie rozwoju" piłkarzy.

Inwestowanie w młodych piłkarzy może okazać się dobrym rozwiązaniem szczególnie dla biednych klubów, których nie stać na transfer zdolnego gracza. Na początku najlepiej wypróbuj piłkarzy ze szkółki juniorów ponieważ poszukiwanie talentów kosztuje trochę pieniędzy, a te przy prowadzeniu ubogiej drużyny mogą się przydać na coś innego.