Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sherlock Holmes kontra Kuba Rozpruwacz - poradnik do gry

Sherlock Holmes kontra Kuba Rozpruwacz - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sherlock Holmes kontra Kuba Rozpruwacz - poradnik do gry

Porady, które pomogą odnaleźć mordercę! Słynny detektyw Sherlock Holmes i jego nieodłączny towarzysz doktor Watson stawiają czoła okrutnemu mordercy kobiet lekkich obyczajów Kubie Rozpruwaczowi. Ten bogato ilustrowany poradnik znacznie ułatwi to skomplikowane zadanie.

Słynny detektyw Sherlock Holmes i jego nieodłączny towarzysz doktor Watson tym razem stawiają czoła okrutnemu mordercy kobiet lekkich obyczajów Kubie Rozpruwaczowi vel Jackowi Ripperowi - Sherlock Holmes kontra Kuba Rozpruwacz - poradnik do gry

Słynny detektyw Sherlock Holmes i jego nieodłączny towarzysz doktor Watson tym razem stawiają czoła okrutnemu mordercy kobiet lekkich obyczajów Kubie Rozpruwaczowi vel Jackowi Ripperowi. Oczywiście sami niewiele zdziałają, Twoje wsparcie, Drogi Miłośniku Przygodówek, jest absolutnie niezbędne.

Gra jest tradycyjnie trójwymiarowa, nowością w serii jest możliwość wyboru perspektywy. Bez bicia przyznaję, że całą grę przeszłam z widokiem trzecioosobowym i jego dotyczą wszystkie określenia kierunków w poradniku, tak więc osoby grające w trybie FPP w przypadku wskazówek "w prawo" czy "w lewo" powinny pójść w stronę przeciwną.

Ekwipunek w stosunku do poprzedniej odsłony (Znajdźki - Items, Dialogi - Dialogues, Dokumenty - Documents, Raporty - Reports, Mapa - Map) wzbogacił się o zakładki: Powrót (Resume), Dedukcja (Deduction) i Konkluzje (Conclusions) oraz zmiana perspektywy (First/third person perspective), której zresztą można dokonywać też myszką bądź na klawiaturze.

Zbierane przedmioty dla ułatwienia wyłapania ich w tekście zostały oznaczone kolorem czerwonym , istotne dokumenty niebieskim , a rozwiązania zagadek zielonym lub pogrubieniem.

Tym razem możesz skorzystać z ułatwienia (spacja), które wskaże wszystkie aktywne obiekty. Natomiast czytanie sporządzanych przez Holmesa co jakiś czas raportów jest przydatne, ale nie konieczne dla dalszego rozwoju fabuły.

A zatem - do dzieła! Spowity mgłą Londyn i jego obskurna dzielnica Whitechapel czekają na zaprowadzenie tam porządku.

Katarzyna "Kayleigh" Michałowska

Informacje o Sherlock Holmes kontra Kuba Rozpruwacz - poradnik do gry

Autor : Katarzyna Kayleigh Michałowska

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 36, ilustracje: 389 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Sherlock Holmes kontra Kuba Rozpruwacz - poradnik do gry