Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Sherlock Holmes kontra Kuba Rozpruwacz

Kontynuacja Dracula: Origin oraz inne nowe projekty Frogwares

Adrian Werner, 2 grudnia 2009, 09:00

Studio Frogwares znane jest z gier przygodowych, których produkuje wiele i do tego bardzo różnorodnych. Nie zanosi się, by miało to ulec zmianie - wpis na facebookowym koncie firmy ujawnia, że deweloper w pocie czoła pracuje nad kontynuacją Dracula: Origin oraz dwoma nowymi tytułami casualowymi.

Wieści ze świata (The Beatles: Rock Band, Dragon Age, MechWarrior 4) 16/11/2009

Jiker, 16 listopada 2009, 12:59

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Sherlock Holmes vs. Jack the Ripper zmierza na Xboksa 360, zaproszenia do testów darmowej wersji Shattered Horizon, plotki o nowej grze Robomodo i inne. Zapraszamy do lektury.

Premiery gier w Polsce (28 września - 4 października)

Vercetti, 5 października 2009, 08:30

W zeszłym tygodniu do polskich sklepów trafiło sześć nowych gier. Wśród nich prym wiedzie najnowsza odsłona cyklu FIFA, której debiut mogliśmy dostrzec aż na siedmiu platformach. Prócz tego na rynku ukazały się dwa rodzaje wyścigów, survival horror i dwie przygodówki, a w planie wydawniczym IQ Publishing wylądowało Still Life 2.

Poradnik: Sherlock Holmes kontra Kuba Rozpruwacz

Redakcja GRYOnline.pl, 11 lipca 2009, 14:14

„Słynny detektyw Sherlock Holmes i jego nieodłączny towarzysz doktor Watson tym razem stawiają czoła okrutnemu mordercy kobiet lekkich obyczajów Kubie Rozpruwaczowi vel Jackowi Ripperowi. Oczywiście sami niewiele zdziałają, Twoje wsparcie, Drogi Miłośniku przygodówek, jest absolutnie niezbędne."

Kuba Rozpruwacz znów grasuje

ziooleck, 25 maja 2009, 13:50

Sherlock Holmes to najbardziej rozpoznawalny detektyw świata. Za jego odpowiednik w kryminalnych kartotekach można z pewnością uznać Kubę Rozpruwacza. Jeżeli dodamy do tego scenariusz, w którym główne role obejmą te dwie postaci, to otrzymujemy przepis na całkiem udaną grę przygodową kryjącą się pod wiele mówiącym tytułem Sherlock Holmes vs. Jack the Ripper, która właśnie zalicza anglojęzyczny start.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (23 marca 2009)

Jiker, 23 marca 2009, 11:45

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: druga łatka do Empire: Total War opóźniona, 650 tysięcy poziomów w LittleBigPlanet, Wii Fit wyprzedza Halo 3, Bungie zapowiada wielkie wydarzenie i inne. Zapraszamy do lektury.

Sherlock Holmes zmierzy się z Kubą Rozpruwaczem

Hed, 26 listopada 2008, 15:40

Największego detektywa świata, czyli Sherlocka Holmesa, przedstawiać nikomu raczej nie trzeba. Już wkrótce zobaczymy go ponownie na ekranach monitorów, w zapowiedzianej produkcji pod tytułem Sherlock Holmes vs. Jack the Ripper. Jak sama nazwa tego projektu wskazuje, niezwykle uzdolniony śledczy zmierzy się z jednym z najbardziej przerażających przestępców – Kubą Rozpruwaczem.