Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

The Sims 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
The Sims 3 - poradnik do gry

The Sims 3 - poradnik do gry

Porady, najlepsze kariery i praca. Poradnik zawiera opis poszczególnych elementów gry – tworzenie Sima, budowa i urządzanie domu, działania Simem w tym tworzenie relacji z innymi, rozwijanie umiejętności oraz rozwój wszystkich karier zawodowych wraz z zarobkami.

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

The Sims 3 to kolejna odsłona zapoczątkowanej w roku 2000 serii, która stała się jedną z najbardziej popularnych w historii. To gra, która w sprytny sposób przedstawia ludzkie życie, od narodzin, przez dzieciństwo i dorosłość aż po starość i w końcu śmierć. Nie ma ona konkretnego celu nie licząc spełniania marzeń Simów oraz ich celów życiowych, a także codziennego wypełniania ich potrzeb fizjologicznych czy społecznych. Oczywiście w grę wchodzi także praca, w której - dzięki rozwijaniu umiejętności - Simowie awansują zarabiając coraz więcej pieniędzy w grze zwanych simoleonami.

W poradniku znajdziesz opis poszczególnych elementów gry - tworzenie Sima, budowa i urządzanie domu, działania Simem w tym tworzenie relacji z innymi, rozwijanie umiejętności oraz rozwój wszystkich karier zawodowych wraz z zarobkami.

Kolorem niebieskim oznaczyłem wszystkie sprzęty i potrzebne obiekty np. lodówkę, czy sztalugę. Kolorem pomarańczowym zaznaczone są etapy życia Simów (nastolatek, emeryt). Natomiast koloru brązowego użyłem, aby zaznaczyć miejsca na mapie np. stadion, ratusz oraz jednocześnie pomieszczenia w domu.

Maciej "Psycho Mantis" Stępnikowski

Informacje o The Sims 3 - poradnik do gry

Autor : Maciej "Psycho Mantis" Stępnikowski

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 53, ilustracje: 324 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w The Sims 3 - poradnik do gry