Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

NecroVision - poradnik do gry

NecroVision - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

NecroVision - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Witam w poradniku poświęconym NecroVision - NecroVision - poradnik do gry

Witam w poradniku poświęconym NecroVision. Poza drobiazgowym rozwiązaniem gry, znajdziesz w nim niezbędne informacje na temat sekretów oraz porady dotyczące walki w prestiżowej sali wyzwań.

Sekrety to inaczej listy, miejsca tajemne oraz wampirze artefakty, które w komplecie podliczane są na końcu większości poziomów. Ten swego rodzaju wyznacznik naszego poświecenia grze, został oczywiście w poniższym tekście potraktowany z należytą dbałością o szczegóły. Największą wartość mają tu artefakty, które podwyższają poziom furii kontrolowanego bohatera i tym samym wpływają na wrażenia czerpane z rozgrywki. Z tego też względu, w tekście odnajdziesz je wyróżnione kolorem pomarańczowym .

Listy i miejsca tajemne nie mają aż takiego wpływu na grę, ale posiadają funkcję praktyczną (nowe bronie, amunicja) oraz fabularną (realia wojny widziane oczami innych żołnierzy). W solucji, opisy lokacji zawierające te dobra zaznaczone zostały pogrubieniem.

W ostatnim rozdziale poradnika przeczytasz rady na temat sali wyzwań. Dział ten to także niezbędne źródło wiedzy na temat m.in. czarów, które w nagrodę są dodawane do odblokowanej wraz z progresem gry Ręki Cienia. Zaklęcia zdobyte w sali wyzwań, są do wykorzystania od razu w rozgrywanej kampanii.

Korzystając z okazji, chciałbym na koniec serdecznie podziękować firmie The Farm 51 za pomoc w przygotowaniu tego poradnika. Wszystkim graczom życzę natomiast fenomenalnej zabawy i niekończącej się furii. Niech saperka będzie z Wami.

1 - NecroVision - poradnik do gry

Informacje o NecroVision - poradnik do gry

Autor : Daniel "Thorwalian" Kazek

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 47, ilustracje: 437 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w NecroVision - poradnik do gry