Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat NecroVision

Wieści ze świata (NecroVisioN, Plants vs Zombies, Crytek) 31/01/11

Jiker, 31 stycznia 2011, 13:54

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o terminie QuakeCon 2011, Plants vs Zombies na PS3, planach Cryteka względem serii TimeSplitters, a także plotkach o nowej odsłonie SSX. Zapraszamy do lektury.

Wymagania sprzętowe NecroVision: Lost Company

Adrian Werner, 23 stycznia 2010, 09:14

Coraz większymi krokami zbliża się premiera gry NecroVision: Lost Company (która w Polsce ukaże się z jako NecroVisioN: Przeklęta Kompania). Dzięki otwartej właśnie oficjalnej stronie wiemy już jakim sprzętem będziemy musieli dysponować by bezstresowo cieszyć się tą produkcją.

Prequel NecroVison zapowiedziany

Cairine, 9 września 2009, 13:07

1C Company, rosyjski wydawca gier (m.in. IL-2 Sturmovik: Birds of Prey) poinformował oficjalnie o pracach nad prequelem NecroVision. Wcześniej tytuł miał zostać zaprezentowany na targach gamescom, ale wbrew zapowiedziom tak się nie stało. Nad nową częścią, podobnie jak nad „jedynką”, pracuje polskie studio deweloperskie The Farm 51.

Kolejne wcielenie NecroVision na targach gamescom

Vercetti, 20 lipca 2009, 12:05

Targi Gamescom 2009 już za miesiąc i wiele firm z branży elektronicznej rozrywki dopina na ostatni guzik listę tytułów, które chce zaprezentować graczom na pięciodniowej imprezie w Kolonii. W podobny sposób czyni rosyjska firma 1C Company, która przygotowuje dla odbiorców aż dziewięć nowości - wśród nich nowy projekt z cyklu NecroVision.

Premiery gier w Polsce (2-8 marca)

Vercetti, 9 marca 2009, 11:57

Kto by pomyślał – w ubiegłym tygodniu do polskich sklepów trafiło dwanaście premierowych gier, z czego aż siedem zagościło na poczciwych blaszakach. Także w planach wydawniczych rodzimych dystrybutorów pojawiło się kilka interesujących pozycji, w sam raz na nadchodzącą wiosnę. Szczegółowe informacje znajdziecie w poniższym zestawieniu.

Poradnik: NecroVision

Redakcja GRYOnline.pl, 5 marca 2009, 18:18

„Witam w poradniku poświęconym NecroVision. Poza drobiazgowym rozwiązaniem gry, znajdziesz w nim niezbędne informacje na temat sekretów oraz porady dotyczące walki w prestiżowej sali wyzwań."

Wymagania sprzętowe NecroVision

vampire, 5 lutego 2009, 11:39

Ruszyła już oficjalna strona NecroVision, a na niej oprócz informacji o grze, galerii i filmików możemy znaleźć także wymagania sprzętowe pecetowej edycji.

Cryostasis, NecroVision i Men of War w drodze do Polski

Thorwalian, 15 stycznia 2009, 11:49

Firma 505 Games w kooperacji z rosyjskim 1C Company, poinformowała o najnowszych planach wydawniczych względem trzech, interesująco się zapowiadających się gier - Cryostasis, NecroVision oraz Men of War. Na rynek europejski, trafią one w tym samym momencie - dwudziestego lutego tego roku.

Drugi dzień Games Convention - wrażenia z pokazów The Godfather II, GTA IV, Far Cry 2, StarCraft II i innych

Elrond, 21 sierpnia 2008, 19:54

Kolejny dzień lipskich targów Games Convention za nami. Dzisiaj było nieco spokojniej, z racji tego, iż żaden „rekin” branży elektronicznej rozgrywki nie zorganizował większej konferencji. Nie oznacza to jednak, iż w Lipsku wiało nudą – o, nie, nie, nie – wprost przeciwnie.

1C Company ujawnia listę tytułów, które pokaże na targach Games Convention

Vercetti, 14 sierpnia 2007, 15:18

Gracze śledzący z uwagą poczynania rosyjskiego koncernu 1C Company zauważyli z pewnością, że na imprezie E3 Media & Business Summit wspomniana firma zaprezentowała line-up złożony z dziesięciu tytułów. Z tego też względu dziwić może fakt, iż z myślą o targach Games Convention spółka ze Wschodu przygotowuje zaledwie pięć produktów.

Cenega wydawcą polskiego FPS-a pt. NecroVision

eLKaeR, 3 kwietnia 2007, 12:12

Polacy z warszawskiej firmy People Can Fly stworzyli Painkillera. Teraz rodacy z gliwickiego studia The Farm 51 przygotowują w oparciu o ulepszony silnik tej gry własną strzelaninę, nazwaną NecroVision. Właśnie dowiedzieliśmy się, iż ta pozycja, szykowana z myślą o komputerach PC i konsolach Xbox 360, znalazła wreszcie wydawcę.