Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Quantum of Solace - poradnik do gry

Quantum of Solace - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Quantum of Solace - poradnik do gry

Mam niezwykłą przyjemność zaprezentować poradnik do kolejnej gry traktującej o przygodach agenta Jej Królewskiej Mości - Quantum of Solace - poradnik do gry

Mam niezwykłą przyjemność zaprezentować poradnik do kolejnej gry traktującej o przygodach agenta Jej Królewskiej Mości. Zawiera on dokładny opis wszystkich etapów zabawy oraz położenia wszystkich ukrytych telefonów. Ponadto postarałem się o opracowanie kilkunastu map, które szczegółowo przedstawiają wybrane fragmenty (najczęściej te najistotniejsze, podczas których dochodzi do starć z przeciwnikami), ułatwiając rozgrywkę i pozwalając na lepszą zabawę.

Telefony znajdują się w osobnych rozdziałach, dzięki czemu osoba potrzebująca wyłącznie wskazówek dotyczących ukrytych przedmiotów nie jest zmuszona do przeczytania całego materiału. W opisie przejścia gry natrafić można na specjalne oznakowania: [01] . Są to numery, które odpowiadają kolejności napotykanych sekretnych przedmiotów. Oznaczenie to pojawia się w miejscu, w którym tekst opisuje położenie danego obiektu. Jeśli na takowy trafimy, wystarczy przejść do odpowiedniego rozdziału poradnika (opisującego położenie sekretów tego samego etapu), odnaleźć identyczny numer i przeczytać bardziej szczegółowe wskazówki.

Życzę wielu headshotów. Powodzenia.

1 - Quantum of Solace - poradnik do gry

Informacje o Quantum of Solace - poradnik do gry

Autor : Łukasz Crash Kendryna

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 43, ilustracje: 403 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Quantum of Solace - poradnik do gry