Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mercenaries 2: World in Flames - poradnik do gry

Mercenaries 2: World in Flames - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wyzwania | Misje poboczne | Mercenaries 2 World in Flames poradnik Mercenaries 2: World in Flames

Ostatnia aktualizacja: 8 października 2019

Wyzwania

Frakcje, dla których możesz pracować, mogą zaoferować Ci - obok przejmowania posterunków - przeróżne wyzwania. Za ich wykonywanie będziesz dostawać pieniądze, zyskasz sobie sympatię poszczególnych ugrupowań (lub wręcz przeciwnie - niektóre zadania są wymierzone w inne frakcje), a także uzyskasz dostęp do nowych elementów w asortymencie sklepów z bronią.

Wyzwania mają różny charakter, aczkolwiek ich zasady są w większości przypadków banalne. Napotkasz m.in. mnóstwo wyścigów z czasem, wzorowanych na misji Doom Patrol (wykonywanej dla najemników) - musisz docierać do kolejnych punktów kontrolnych [#173], tracąc przy tym jak najmniej czasu.

[#173] - Wyzwania | Misje poboczne | Mercenaries 2 World in Flames - Mercenaries 2: World in Flames - poradnik do gry

[#173]

W wyzwaniach specjalizuje się frakcja piratów, żyjąca na wyspach w północno-zachodniej części mapy. Nie oferuje ona żadnych misji fabularnych, tylko zajmowanie posterunków i właśnie wyzwania.

Niektóre zadania mogą polegać też np. na kradzieży samochodu z rumem [#174] i dostarczeniu go do baru. Trzeba przy tym uważać, by w wyniku brawurowej jazdy nie zgubić alkoholu.

[#174] - Wyzwania | Misje poboczne | Mercenaries 2 World in Flames - Mercenaries 2: World in Flames - poradnik do gry

[#174]

Podobnie jak w przypadku zakładów wykonanie każdego wyzwania odblokowuje kolejny jego poziom, który jest trudniejszy (trzeba szybciej pokonywać punkty kontrolne, dowieźć więcej rumu itd.), ale i lepiej płatny.