Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mercenaries 2: World in Flames - poradnik do gry

Mercenaries 2: World in Flames - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zajmowanie posterunków | Misje poboczne | Mercenaries 2 World in Flames poradnik Mercenaries 2: World in Flames

Ostatnia aktualizacja: 8 października 2019

Zajmowanie posterunków

Każda frakcja, u której możesz pracować (z wyjątkiem najemników), może zaoferować Ci zajmowanie posterunków. Tego typu zadania polegają na tym, że musisz dostać się do wyznaczonej bazy armii wenezuelskiej, oczyścić ją z przeciwników (niekoniecznie wszystkich), po czym wezwać zupełnie za darmo posiłki.

Gdy to zrobisz, przyleci helikopter (jeśli nie zdoła wylądować, oznacza to, że w okolicy jest za dużo aktywnej broni przeciwlotniczej) i wysadzi kilku żołnierzy. Krzyżyki w prawym górnym rogu [#168] informują, ilu sprzymierzonych wojaków musi wejść do głównego budynku posterunku, by go zająć.

[#168] - Zajmowanie posterunków | Misje poboczne | Mercenaries 2 World in Flames - Mercenaries 2: World in Flames - poradnik do gry

[#168]

Na przykład, jeśli (jak na obrazku powyżej) są trzy krzyżyki, znaczy to, że trzech żołnierzy musi wejść do głównego budynku posterunku. Nie możesz przy tym dopuścić, by wraży wojacy do niego nie wchodzili. Jeśli, do struktury wejdzie 2 sprzymierzeńców (przy wymaganych trzech), a potem wejdzie dwóch przeciwników, to trzeba będzie od nowa zapełniać budynek trzema wojakami. Każdy jeden oponent kasuje jednego sojusznika.

Zostało jeszcze 59% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie