Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Majesty: The Fantasy Kingdom Sim - poradnik do gry

Majesty: The Fantasy Kingdom Sim - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Majesty: The Fantasy Kingdom Sim - poradnik do gry

Porady i tipsy. Garść ogólnych porad, opisy występujących w grze misji (dla początkujących, zaawansowanych i ekspertów), to wszystko znajdziecie w tym poradniku.

Na początek kilka ogólnych porad, dzięki którym łatwiej będziesz bronić swoje królestwo - Ardanię - przed atakami potwornych przeciwników - Majesty: The Fantasy Kingdom Sim - poradnik do gry

Na początek kilka ogólnych porad, dzięki którym łatwiej będziesz bronić swoje królestwo - Ardanię - przed atakami potwornych przeciwników.

  1. Najważniejszą sprawą jest oczywiście złoto. Musisz je mieć aby rozbudowywać swoje królestwo, werbować nowych herosów oraz ustalać nagrody. Głównym źródłem dochodów w Ardanii są targi i z uwagi na to powinny one być maksymalnie rozbudowane. Jako, że zyski z pierścieni ochronnych i różnych eliksirów są ogromne to budowle te będą częstym celem potworów. Dlatego też obok każdego targu powinna znajdować się strażnica i co ważniejsze - rozbudowana do ostatniego poziomu, po to aby odpierać ataki lub ostatecznie służyć po prostu za cel. Ważną kwestią jest również lokalizacja targów - powinny one znajdować się jak najbliżej zamku - aby poborca podatkowy nie musiał daleko chodzić i narażać się na niepotrzebne niebezpieczeństwo. Oprócz targów zyski przynoszą również Składy Handlowe, ponieważ co jakiś czas wyruszają z nich transporty ze złotem, a kolejnym sposobem na zdobycie upragnionego kruszcu jest zaproszenie Elfów, gdyż wraz z ich osiedleniem targi podwajają dochody dla królestwa. Dodatkowym źródłem przychodów jest gildia złodziei, która codziennie potrafi "uzbierać" całkiem przyzwoitą sumkę, tym większą im bardziej jest rozbudowana.
  2. Nie powinieneś skąpić pieniędzy na budowę ośrodka festynowego, bo w niedalekiej przyszłości przyniesie Ci on więcej korzyści niż myślisz. Nie chodzi tylko o dorobienie się niezłej sumki, ale również o doświadczenie, które Twoi bohaterowie zdobędą uczestnicząc w turniejach, a to z kolei będzie miało ogromny wpływ na ich późniejsze starcia z wrogami.
  3. Ważną kwestią jest również wyznaczanie nagród. Gdy nagroda za głowę przeciwnika będzie zbyt niska, żaden bohater się na nią nie skusi, ale gdy będzie zbyt wysoka może spowodować konflikty wewnątrz armii, prowadzące często do starć. Najbardziej zachłanni są oczywiście Łotrzyki, ale to nie znaczy, że inni bohaterowie nie posuną się nawet do morderstwa dla pieniędzy!
  4. Pamiętać musisz także, że na miejsce każdego zabitego bohatera od razu powinieneś werbować nowego.
  5. Jeśli masz dużo pieniędzy i możliwość używania czarów - używaj ich. Często są bardziej opłacalne niż np. strata bohatera.

Informacje o Majesty: The Fantasy Kingdom Sim - poradnik do gry

Autor : Damian Mayer Urbańczyk

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 5, ilustracje: 19 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.