Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

LEGO Indiana Jones: The Original Adventures - poradnik do gry

LEGO Indiana Jones: The Original Adventures - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Poradnik do gry - Uniwersytet poradnik LEGO Indiana Jones: The Original Adventures

Uniwersytet

Każdą grę (poza pierwszym uruchomieniem) rozpoczniemy na terenie uniwersytetu. Stanowi on swoistą "bazę wypadową". To właśnie tu wybierzemy misję, w której chcemy wziąć udział, obejrzymy nasze statystyki, odblokowane przerywniki filmowe, kupimy nowych bohaterów czy stworzymy własnego ludzika LEGO. Poniżej przedstawiam wszystkie lokacje dostępne na uniwersytecie.

Hala główna - to właśnie tu rozwieszone są trzy wielkie mapy - Uniwersytet - LEGO Indiana Jones: The Original Adventures - poradnik do gry

Hala główna - to właśnie tu rozwieszone są trzy wielkie mapy. Podchodząc do każdej z nich, możemy wybrać tryb gry oraz konkretną misję, którą chcemy przejść. W komnacie tej są również wyświetlane główne statystyki każdej z kampanii.

Mailroom - w tym pokoju możemy wykupić różne bonusy, które zdobyliśmy, grając w trybie Story lub Free mode. Za każdy z nich musimy zapłacić.

Library - w bibliotece możemy kupić nowe postacie, których użyjemy później w trybie Free mode, aby dotrzeć do wcześniej niedostępnych miejsc.

Classroom - to miejsce przyda się, jeśli chcemy odblokować daną postać lub konkretny bonus, a nie chcemy tracić czasu na poszukiwania. Na tablicy możemy wpisywać różne kody.

Indy's Office - biuro Indiany. Jeśli odblokowaliśmy wystarczającą ilość postaci, możemy zebrać pięć skrzyń, które - ułożone na samym środku - pozwolą zdobyć specjalny klucz. Jedna skrzynia znajduje się za szkłem (musimy użyć krzyku Willie, aby je zbić). Druga skrzynia znajduje się na wysokiej półce - wskoczyć tam mogą tylko charaktery płci żeńskiej. Trzecią odnajdziemy, gdy odczytamy hieroglify, używając postaci z książką (np. ojca Indiany). Czwartą znajdziemy, gdy zaktywujemy pomnik po prawej stronie - potrzebna jest do tego postać klasy Thuggee (można ją kupić w sklepie). Piątą i ostatnią skrzynię odkryjemy za metalowymi tarczami z lewej strony pomieszczenia. Musimy wykupić w sklepie żołnierza z wyrzutnią rakiet i strzelić w tarcze, aby odsłoniły ostatnią skrzynię.

Theatre - w tym miejscu obejrzymy wszystkie odblokowane przerywniki filmowe z trybu Story.

Artefact Room - tutaj możemy sprawdzić nasze statystyki z każdej misji kampanii. W pokoju artefaktów możemy również użyć klucza, który zdobyliśmy w biurze Indiany. Na samym środku pojawią się wtedy trzy studnie, które zaprowadzą nas do trzech sekretnych etapów (pod warunkiem, że je wcześniej odblokowaliśmy).

Art Room - w tym pokoju stworzymy własnego ludzika LEGO. Możemy wybierać z pokaźnej liczby kolorowych części.