Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect - poradnik do gry

Mass Effect - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[5. Therum - Liara T'Soni] Wejście do ruin w Mass Effect Mass Effect poradnik, solucja

LEGENDA (Mapa TH2) - [5. Therum - Liara TSoni] Wejście do ruin w Mass Effect - Mass Effect - poradnik do gry

LEGENDA (Mapa TH2):

1. Koniec trasy Mako

2. Zasadzka

A. Na powierzchnię Therum

B. Do wnętrza ruin

Nasza podróż Mako dość szybko dobiega końca - [5. Therum - Liara TSoni] Wejście do ruin w Mass Effect - Mass Effect - poradnik do gry

Nasza podróż Mako dość szybko dobiega końca. Docieramy bowiem do wąskiego przesmyku między skałami, przez który przeciśniemy się jedynie idąc na piechotę. Warto w tym miejscu sprawdzić, czy wydaliśmy wszystkie punkty wynikające z awansu naszego oddziału (dobrze jest posiadać umiejętność jedność), a także upewnić się, że jesteśmy uzbrojeni w możliwie najlepszą broń. Czeka nas bowiem dość ciężka przeprawa.

Klucząc między skałami pomiędzy punktem TH2-1 a TH2-2 , walczymy z napotkanymi przeciwnikami. Pamiętajmy przy tym, by robić dobry użytek z osłon, których po drodze nie brakuje.

W miejscu oznaczonym TH2-2 czeka nas niemiła niespodzianka - [5. Therum - Liara TSoni] Wejście do ruin w Mass Effect - Mass Effect - poradnik do gry

W miejscu oznaczonym TH2-2 czeka nas niemiła niespodzianka. Zostaniemy zaatakowani przez oddział gethów, spośród których najgroźniejszym przeciwnikiem będzie pancernik. Jego jeden strzał może pozbawić nas życia. Dlatego też jak najszybciej poszukajmy osłon. Do tego celu świetnie nadają się zielone metalowe skrzynie stojące nieopodal. Prowadźmy zza nich ostrzał uważając, by nie znaleźć się na drodze pocisku pancernika.

Ta skrzynia stanowi świetną osłonę w walce z pancernikiem. - [5. Therum - Liara TSoni] Wejście do ruin w Mass Effect - Mass Effect - poradnik do gry
Ta skrzynia stanowi świetną osłonę w walce z pancernikiem.

Najpierw proponuję oczyścić teren z pozostałych gethów, a dopiero później zabrać się za pancernika. W walce z gethami warto wykorzystywać umiejętności biotyczne, ze szczególnym uwzględnieniem rzutu. Z kolei z pancernikiem najlepiej uporać się łącząc ostrzał z umiejętnościami technicznymi.

Uwaga! Kiedy rozładują się tarcze któregoś członka oddziału, dobrze jest przyspieszyć ich reaktywację poprzez umiejętność "wzmocnienie tarczy".

Po skończonej walce wchodzimy do ruin (TH2-B ).