Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Space Station Sim - poradnik do gry

Space Station Sim - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wykonywanie zadań | Porady | Space Station Sim poradnik Space Station Sim

Wykonywanie zadań

Misje w grze Space Station Sim generowane są losowo. Mimo, iż na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że jest ich wiele to jednak są one do siebie bardzo podobne. Podzieliłem je na misje zlecane z Ziemi oraz na misje pojawiające się na terenie samej stacji. Za pierwsze otrzymujemy fundusze oraz przychylność agencji zlecającej zadanie co niewymownie ułatwia rozbudowę stacji. Drugie zaś pozwalają zapewnić szeroko rozumiane bezpieczeństwo na pokładzie naszego statku. Poniżej podaję kompletny spis występujących w grze zadań zlecanych nam przez agencje kosmiczne.

Misje zlecane przez stacje kosmiczne:

MISJE DOTYCZĄCE BUDOWY KONKRETNEGO MODUŁU/KOMPONENTU Dzięki wykazowi i szczegółowemu zobrazowaniu poszczególnych instalacji, które wymieniłem wcześniej - będziesz w stanie bezproblemowo zapoznać się z wymaganiami potrzebnymi do zamówienia i konstrukcji konkretnego modułu lub komponentu. Pamiętaj tutaj, że aby skonstruować wymagany obiekt, czasami będziesz zmuszony zbudować jakiś inny;

MISJE DOTYCZĄCE PRZYJĘCIA NA TEREN STACJI TURYSTÓW Niektóre agencje kosmiczne wyślą na teren Twojej stacji - turystów z krajów z jakich pochodzą. Dbaj o nich zapewniając im maksimum rozrywki. Wznoś w tym celu instalacje wyposażone w punkty widokowe zapewniające nowo przybyłemu gościowi niezapomniane przeżycia. Są to:

  1. US LB (rodzaj modułu badawczego);
  2. RSA Śluza powietrzna (rodzaj modułu wspierającego);
  3. Kopuła (rodzaj modułu specjalnego).

MISJE DOTYCZĄCE PRZEPROWADZENIA KONKRETNEGO EKSPERYMENTU Za pomyślne zrealizowanie tego typu misji otrzymujemy największą ilość Flag (funduszy) ze wszystkich możliwych rodzajów zadań. Aby dać sobie z tym radę musimy dysponować w naszej załodze astronautą o odpowiedniej profesji i umiejętnościach. Najlepszym rozwiązaniem jest posiadanie kosmonautów o każdej profesji. Jednak w tym celu musisz wcześniej zadbać o odpowiednie ich zakwaterowanie. Oto rodzaje eksperymentów jakie będziesz musiał pomyślnie ukończyć:

Zostało jeszcze 57% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie