Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Obscure II - poradnik do gry

Obscure II - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Obscure II - poradnik do gry

Witam w poradniku do Obscure II - Obscure II - poradnik do gry

Witam w poradniku do Obscure II. Znajdziesz tu wszystko, co może Ci się w trakcie gry przydać: od kompletnego opisu przejścia, przez lokalizacje wszystkich małych kluczy, aż po sposoby na bossów, a wszystko to okraszone moimi poradami i wskazówkami. Obscure II nie jest grą zbyt złożoną - wręcz przeciwnie, jest całkiem liniowa, lecz można się nieźle zaciąć na niektórych zagadkach przedstawionych przez twórców. Z tym poradnikiem żadna łamigłówka nie straszna. Nie przedłużając, tradycyjnie zasugeruję, by używać poradnika tylko w krytycznych sytuacjach i zapraszam do lektury.

Kamil "Draxer" Szarek

Kilka uwag ogólnych

  • Rozwalaj wszystkie możliwe skrzynie. Pisałem, co w nich znajdywałem, ale uwaga! Może być różnie, niektóre przedmioty są generowane w grze losowo.
  • W opisie przejścia nie wspominałem o żadnych mniej lub bardziej istotnych dla fabuły notatkach, które można znaleźć w różnych miejscach - jest tu tylko to, co do przejścia gry niezbędne.
  • Przez całą grę masz do dyspozycji w każdej chwili dwie postacie. Jeśli chcesz uniknąć niepotrzebnej straty amunicji (np. na łatwych przeciwników), noś całą broń przy postaci którą kontrolujesz lub w ekwipunku. Nie warto dawać cennej broni postaci kontrolowanej przez komputer, gdyż wiąże się to z szybką utratą cennych kul.
  • Sposoby na przeciwników podawałem bezpośrednio w opisie, ale generalnie zasada jest taka: duży i wolny przeciwnik (np. grubasy) - pistolet, padnie zanim zdąży do Ciebie dotrzeć; mali i średni przeciwnicy (np. małe pasożyty, małe i średnie mutanty) - kije, więksi i twardsi przeciwnicy - wszystko inne.
  • Odnośnie skrytek: do otwarcia każdej skrytki potrzebne są trzy małe klucze. Skrytki nie mają określonej zawartości: otwórz pierwszą, a znajdziesz pistolet paraliżujący, lecz jeśli nie otworzysz pierwszej (bo np. nie znalazłeś trzech małych kluczy) a dopiero drugą, to w niej znajdziesz pistolet paraliżujący. Kolejność przedmiotów uzyskiwanych ze skrytek jest następująca: pistolet paraliżujący, kusza, flashball, pistolet na flary, super latarka, karabin, bonus.

Informacje o Obscure II - poradnik do gry

Autor : Kamil Draxer Szarek

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 18, ilustracje: 153 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Obscure II - poradnik do gry