Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 - poradnik do gry

Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja czwarta - The long walk | Akt drugi poradnik Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2

Główne cele misji:

1) Reach the extraction zone (Dotrzeć do strefy ewakuacyjnej, zlokalizowanej w południowej części miasta)

Możliwe punkty startu:

A) Niewielka dróżka

Jest to oczywiście jedyna droga prowadząca do miasta. Stanie się tak między innymi dlatego, że w początkowej fazie tej misji weźmiesz udział w bardzo istotnej scence przerywnikowej, w wyniku której będziesz musiał w znaczący sposób zmodyfikować swoje dotychczasowe plany. W rezultacie odwiedzisz praktycznie całą mapę, zamiast wybrania najkrótszej drogi do celu, czyli sojuszniczego obozowiska.

W tej misji wyjątkowo będziesz dowodził tylko jednym członkiem drużyny. Na mapie pojawią się też co prawda sojusznicze jednostki, nad którymi będzie można sprawować kontrolę, lecz będzie to bardzo utrudnione. Oddziały te mają bowiem problem z ustawieniem się we właściwej pozycji, a to dlatego, że sterujesz całym teamem, a nie pojedynczymi osobami. Lepiej więc będzie skupić się na pojedynczym członku drużyny. Warto też pozostać przy standardowym wyborze (rifleman). Snajpera nie radziłbym brać ze sobą, gdyż jedynie w kilku miejscach mógłby się przydać. Ponadto zadbaj o to żeby zarówno główny bohater, jak i drugi członek drużyny mieli w inwentarzu wyrzutnie ZEUS. Będą ci one potrzebne w końcowej części tej misji.

Mapa okolicy:

Czerwonym kolorem oznaczono proponowaną trasę eksploracji mapy. Pamiętaj, że poniższy rysunek ma jedynie pomóc w ogólnej orientacji na mapie. Zapoznaj się więc z pełnym opisem tej misji. Punkt A oznacza miejsce, w którym musisz rozpocząć zabawę. Wykrzyknikiem oznaczono natomiast najważniejsze lokacje czy na mapie, czyli takie, które odwołują się do zleconych przez dowództwo zadań.

1 - Misja czwarta - The long walk - Akt drugi - Tom Clancys Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 - poradnik do gry