Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 - poradnik do gry

Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja druga - Joining forces | Akt drugi poradnik Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2

Główne cele misji:

1) Assist loyalist forces (Udzielić wsparcia sojuszniczym oddziałom, broniącym się niedaleko placu)

2) Reach Allied reinforcements (Dotrzeć do miejsca, w którym ulokowali się amerykańscy żołnierze)

3) Establish contact (Skontaktować się z pułkownikiem Jimenezem, broniącym się przed atakami rebeliantów niedaleko stacji kolejowej)

Możliwe punkty startu:

A) Południowa część stacji kolejowej

B) Bezpośredni zrzut niedaleko broniących się sojuszników

Oba warianty prezentują się bardzo interesująco, choć oferują zupełnie odmienne podejście do zabawy. Wybranie pierwszego punktu pozwoli ci na swobodniejszy start. Nie znajdziesz się od razu pod ostrzałem wroga, choć po drodze będziesz musiał załatwić kilku dodatkowych żołnierzy. Drugi wariant zrzutu wymusi z kolei praktycznie natychmiastowy atak na jednostki wroga. Można więc tu łatwiej zginąć. Osobiście polecam wariant A i to właśnie na nim bazuje poniższy opis. Jeśli chcesz wybrać inaczej, możesz po prostu pominąć początkowy opis. Pamiętaj jednak o tym, że żołnierze mogą być inaczej rozstawieni lub zaatakują Cię później z zaskoczenia.

Jeśli chodzi o skład drużyny, radziłbym zdecydować się na proponowany przez grę wariant. Ewentualnie możesz zdecydować się na gostka z granatnikiem. Przydałby się on bowiem do eliminacji trudniej dostępnych stanowisk wroga, zlokalizowanych na dachach niższych budynków. Nie przejmuj się tym, że domyślnie główny bohater zaczyna bez broni z lunetą. Nie będzie ci ona bowiem potrzebna. Większość walk rozgrywanych jest na krótkim dystansie. Dopiero w dalszej części zabawy pojawi się więcej zadań dla snajpera, ale wtedy też będziesz mógł zmienić swoją broń na inną.

Mapa okolicy:

Czerwonym kolorem oznaczono proponowaną trasę eksploracji mapy. Pamiętaj, że poniższy rysunek ma jedynie pomóc w ogólnej orientacji na mapie. Zapoznaj się więc z pełnym opisem tej misji. Punkty A oraz B oznaczają miejsca, w których możesz rozpocząć zabawę. Wykrzyknikiem oznaczono natomiast najważniejsze lokacje czy na mapie, czyli takie, które odwołują się do zleconych przez dowództwo zadań.

1 - Misja druga - Joining forces - Akt drugi - Tom Clancys Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 - poradnik do gry