Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Catz (2006) - poradnik do gry

Catz (2006) - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Catz (2006) - poradnik do gry

Mamo kup mi kotka. Nie! Mamoo ja chcę kotka! Powiedziałam, nie! Mamusiu, a dostanę kotka? Zapytaj tatę. Tato kupisz mi małego mruczka? Zapytaj mamę! Oto sytuacja, która każdego dnia ma miejsce w niejednym mieszkaniu na całym globie. Znają ją szczególnie ci, którzy wychowują co bardziej wrażliwą pociechę. Zwierzaczki czają się wszędzie. Wystarczy wyjść z dzieckiem na spacer, otworzyć książkę z bajkami, czy nieopatrznie pozwolić na obejrzenie reklamy kociego lub psiego pokarmu. Zagrożenie czyha wszędzie i może uderzyć w każdej chwili. Gdy to nastąpi zaczynają się prośby, błagania, żądania, szantaże, aż powstaje konflikt. Czy rodzice zawsze muszą być tymi złymi i odmawiać często w słusznej pobudce? Bynajmniej! A co z ludźmi uczulonymi na sierść psa lub kota? Chcieliby mieć u siebie coś puchatego, ale mogłaby być to przyjemność, która zaprowadziłaby ich prosto do grobu. I dla nich znajdzie się ratunek. Podobnie jak i dla ludzi, którzy myślą o czworonożnym pupilu, ale nie mają czasu, by o niego zadbać. Co jest tym złotym środkiem? Bliźniacze gry Ubisoft o wdzięcznym tytule Catz & Dogz 2006!

Catz i Dogz należą do serii symulacyjnych gier, które już od kilku lat trafiają na półki sklepów całego świata. Pierwsza z nich umożliwia opiekę nad uroczym małym kociakiem. Kupując drugą możemy stać się właścicielem równie słodkiego psiaka. Jako, że piksele nie uczulają, nie brudzą i nie wymagają obowiązków, trudno o lepszy trening przed prawdziwą puchatą adopcją lub o lepszy środek do uspokojenia dziecka opętanego myślą o włochatej kulce. Ten poradnik dedykuję zarówno młodszym czytelnikom, jak i ich rodzicom. Być może dzięki poradom zawartym w tekście hodowla wirtualnego pupila będzie jeszcze większą przyjemnością...

Catz umożliwia graczowi przygarnięcie zwierzaka należącego do jednej z 5 ras. Dla każdej z ras można wybrać trzy rodzaje umaszczenia. Jako, że wybór rasy jest decyzją rzutującą w dużym stopniu na to jak będzie zachowywał się mały mieszkaniec wirtualnego domu, warto jest dobrze się zastanowić przed jego dokonaniem. Poniżej znajdziecie opis każdej kociej rasy dostępnej w grze, wraz z atrybutami. Zapraszam.

Marcin "jedik" Terelak

Informacje o Catz (2006) - poradnik do gry

Autor : Marcin jedik Terelak

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 23, ilustracje: 27 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Catz (2006) - poradnik do gry