Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

LEGO Star Wars II: The Original Trilogy - poradnik do gry

LEGO Star Wars II: The Original Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

LEGO Star Wars II: The Original Trilogy - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Oto przed tobą kompletne kompendium wiedzy na temat LEGO Star Wars II, gry z jednej strony dość prostej, ale z drugiej najeżonej sekretami i dodatkami do odblokowania, do których trzeba wiedzieć jak się zabrać - LEGO Star Wars II: The Original Trilogy - poradnik do gry

Oto przed tobą kompletne kompendium wiedzy na temat LEGO Star Wars II, gry z jednej strony dość prostej, ale z drugiej najeżonej sekretami i dodatkami do odblokowania, do których trzeba wiedzieć jak się zabrać. Zaczynamy od pełnego omówienia Story Mode, tak by od razu wyeliminować wszystkie możliwe problemy z występującymi w grze zagadkami. W celach praktycznych zagadnienie uzyskiwania statusu True Jedi w tym trybie przeniesiono do drugiej części, poświęconej odkrywaniu wszystkich tajemnic poszczególnych poziomów (głównie dotyczy to trybu Freeplay). Na końcu omówione zostały bonusowe poziomy i mini-gry, do których dostęp uzyskujemy po pewnym czasie zabawy.

Kilka uwag natury ogólnej:

  • Z braku lepszych pomysłów, miejsca których używają postacie wyposażone w Blaster do wybijania się w powietrze z użyciem haka nazywamy w poradniku "tarczami";
  • Bomby Łowców Nagród zgodnie z oryginałem nazywane są Detonatorami;
  • Tam, gdzie to szczególnie istotne, kładziemy na to nacisk, ale ogólnie zapamiętać musisz, że grając w LSW2 obowiązuje zasada "używać wszystkiego, niszczyć wszystko". Zagadki nie należą do najtrudniejszych, ale wymagają spostrzegawczości.
  • Staraj się przez większość czasu sterować postacią Jedi, gdyż zazwyczaj mają one o wiele szersze pole manewru od pozostałych bohaterów.
  • Nie zaprzątaj sobie głowy Minikitami podczas gry w Story Mode. 90% części i tak wymaga podejścia do poziomu we Freeplay'u. Aby się do niego tak naprawdę dobrać, potrzebować będziesz Ciemnego Jedi oraz Łowcy Nagród.
Nam się udało - teraz kolej na Ciebie. - LEGO Star Wars II: The Original Trilogy - poradnik do gry
Nam się udało - teraz kolej na Ciebie.

Autor Poradnika

Krzysztof "Krzysztof Gonciarz" Gonciarz


Informacje o LEGO Star Wars II: The Original Trilogy - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 48, ilustracje: 380 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w LEGO Star Wars II: The Original Trilogy - poradnik do gry