Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hitman: Krwawa Forsa - poradnik do gry

Hitman: Krwawa Forsa - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak ukończyć grę Hitman Krwawa Forsa na poziomie trudności Professional? poradnik Hitman: Krwawa Forsa

Professional to najwyższy poziom trudności dostępny w grze Hitman: Blood Money. Jest to bardzo wymagający tryb, który wymusza starannie planowanie kolejnych posunięć oraz przywiązywanie jeszcze większej wagi do unikania wykrycia. Na tej stronie poradnika zamieściliśmy szereg podpowiedzi pomocnych do prowadzenia rozgrywki na poziomie Professional.

  1. Pamiętaj, że nie możesz zapisywać swoich postępów w trakcie misji. Rozegraj kilka razy każdy z etapów po to żeby dobrze zapoznać się z mapą oraz przede wszystkim po to żeby wypracować sobie najlepszy sposób eliminacji celu/celów misji. Postaraj się następnie idealnie wykonać wszystkie zaplanowane kroki.
  2. Na mapie lokacji zaznaczone są tylko najważniejsze rzeczy - cele misji, skrzynki z dostawami od Agencji oraz dostępne wyjścia. Podczas zapoznawania się z każdą z map zwracaj uwagę w szczególności na rozmieszczenie przeciwników, na trasy patrolowane przez wrogów, na kamery oraz na interaktywne przedmioty, które mogą przydać się Agentowi 47 do wykonania zlecenia.
  3. Popełniane błędy mają poważniejsze konsekwencje niż na niższych poziomach trudności. Mowa tu przede wszystkim o współczynniku rozpoznawalności (Notoriety Level). W wyniku popełniania błędów i zwiększania się wartości tego współczynnika Agent 47 może np. zostać rozpoznany przez NPC-ów w kolejnych misjach. Staraj się bezbłędnie rozegrać każdy etap pozostawiając możliwie jak najmniej śladów swojej obecności.
  4. Postacie na mapie są bardziej wyczulone na dźwięki otoczenia. Chodzi tu w szczególności o korzystanie z broni. Nawet jeśli używasz tłumika to wystrzały mogą zostać odnotowane przez dalej stojące osoby (przeciwników lub cywilów). Cele misji najlepiej jest w konsekwencji zabijać w odosobnionych miejscach oraz w miarę możliwości polegać na alternatywnych metodach zabójstw, np. na garocie.
  5. Zdrowie Agenta 47 nie regeneruje się na poziomie Professional i jest mniej wytrzymały na ataki wrogów. To paradoksalnie mało ważny czynnik, gdyż Twoim dążeniem powinno być rozegranie każdego etapu nie dając się nikomu zauważyć i nie angażując się z nikim w wymianę ognia. Mimo wszystko staraj się nie popełniać błędów, bo sterowana postać może bardzo łatwo zginąć.