Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hitman: Krwawa Forsa - poradnik do gry

Hitman: Krwawa Forsa - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak ukończyć misję z rangą Cichego Zabójcy w grze Hitman Krwawa Forsa? poradnik Hitman: Krwawa Forsa

Ranga Cichego Zabójcy (Silent Assassin) jest najwyższą jaka może zostać przyznana za ukończenie kontraktu w grze Hitman: Blood Money. Jej najważniejsze założenia to zamordowanie tylko celu misji oraz uniknięcie wykrycia i pozostawienia po sobie śladów. Na tej stronie poradnika znajdziesz pełną listę wymagań tej rangi.

Gra nie pozwala uzyskać statusu Cichego Zabójcy w pierwszej misji (Death of a Showman) oraz w epilogu (Requiem). Jest to podyktowaey odgórnie narzuconymi sposobami rozegrania tych etapów. Nie pozwalają one na podjęcie działań pozwalających całkowicie unikać wykrycia i zabijania dodatkowych osób.

Lista wymagań do otrzymania rangi Cichego Zabójcy

  1. Zabij wyłącznie cel/cele misji. W przypadku ochroniarzy i strażników możesz zaaranżować wypadek np. w postaci zrzucenia na przeciwnika ciężkiego ładunku. Jest to jednak bardzo ryzykowne i najlepiej całkowicie unikać zabijania innych postaci.
  2. Schowaj ciała zamordowanych/ogłuszonych osób. Żadne ciało nie może znajdować się na widoku w momencie zakończenia misji. Ciała możesz ukrywać np. w różnego rodzaju szafach czy kontenerach na śmieci.
  3. Nie daj się nikomu zauważyć. Agent 47 nie może zostać zauważony w nieupoważnionym miejscu bez przebrania, z bronią lub innymi niebezpiecznymi przedmiotami w rękach ani w trakcie sabotowania elementów otoczenia (np. skrzynki z bezpiecznikami). Nie może też być żadnych świadków w momencie ogłuszenia/zamordowania jakiejś postaci ani podczas chowania jej ciała.
  4. Nie daj się zdemaskować po założeniu przebrania. Unikaj sytuacji, w których Agent 47 może zostać rozpoznany nawet w przebraniu. Nie zderzaj się ze strażnikami, omijaj lokacje, w których należy poddać się przeszukaniu i nie biegaj z wyciągniętą bronią.
  5. Załóż garnitur Agenta 47 zanim zakończysz misję. Jeśli używałeś w danej misji przebrania to musisz ponownie założyć "startowy" strój zanim podejmiesz decyzję o dotarciu do jednego z wyjść.
  6. Usuń zakazane przedmioty z widoku zanim zakończysz misję. Mowa tu przede wszystkim o różnego rodzaju broniach. Schowaj je w inwentarzu Agenta 47 lub umieść w jednej ze skrzyń ICA na mapie. Nie mogą pozostać na widoku.
  7. Unikaj kamer ochrony. Znalezienie się w polu widzenia nie oznacza bezpowrotnego zawalenia szans na otrzymanie rangi Cichego Zabójcy. Musisz jednak w takiej sytuacji dotrzeć do pilnie strzeżonego obszaru gdzie możliwe jest zniszczenie zapisu z taśm kamer ochrony. Nie próbuj niszczyć kamer. Po prostu zapamiętaj ich położenie i omijaj je z bezpiecznej odległości.